Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Ректор КГМУ - Бабанин Анатолий Андреевич

 

Бабанін Анатолій Андрійович

БІОГРАФІЯ

Заслужений діяч науки і техніки України, почесний академік Міжнародної академії антропології, Польської медичної академії, Нью-Йоркської медичної академії, доктор медичних наук, професор, нагороджений Почесною Відзнакою Президента України, орденом "За заслуги ІІІ ступеня", Золотою медаллю Альберта Швейцера.
Народився 19 серпня 1940 року в с. Матяж Прилузького р-ну Комі АРСР. У 1965 році закінчив Кримський державний медичний інститут і був залишений для наукової праці на кафедрі оперативної хірургії. У 1968 році Анатолій Андрійович захистив кандидатську дисертацію, а в 1974 - докторську. З 1982 року завідує кафедрою судової медицини . Ним організована оригінальна наукова школа клінічної та експериментальної морфології.
Бабанін А.А. - автор понад 200 наукових праць і 4-х монографій з різних питань експериментальної хірургії, морфології і судової медицини. На основі багаторічних досліджень Анатолієм Андрійовичем створена і запущена у виробництво нова хірургічна розсмоктувальна нитка, що не має по своїх медико-біологічних показниках світових аналогів. Він автор 5-ти винаходів, запатентованих в Україні, Росії й інших країнах Європи. Під його керівництвом підготовлено і захищено 4 докторських і 25 кандидатських дисертацій. Учений зі світовим ім'ям Бабанін А.А. відомий не тільки в Україні, але і за її межами.
Творча робота вченого і керівника установи сприяє активному зміцненню репутації університету. Бабанін А.А. забезпечує високу якість навчально-виховного процесу, теоретичну і професійно-практичну підготовку фахівців, науково-дослідну роботу в області медицини. Науково-педагогічні кадри вузу, підготовлені університетом фахівці внесли вагомий вклад у науку і практичну медицину не тільки нашої держави, але і багатьох країн світу.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»